REZERVAČNÍ SYSTÉMY

Printer-friendly versionSend by email

Proč využívat on-line rezervační systém?

S minimálními provozními náklady zvýšíte zájem klientely o vaše ubytovací zařízení a následně tak přispějete ke zvýšení vytíženosti ubytovacího zařízení (hotel, penzion, ubytovna). Zákazníci mohou provádět rezervace přímo na webových stránkách a to v kteroukoliv denní, či noční dobu. Návratnost systému je řádově v rozmezí 1 až 3 měsíců, záleží na kapacitě daného zařízení.

Vlastní rezervační systém je provozován pod redakčním systémem Drupal a může být i součástí Vašich stávajících webových stránek. Vlastní systém je modulární. Funkčnost lze přizpůsobit přímo na míru Vašeho hotelu, penzionu, restaurace, sportovního střediska, půjčovny apod.

Pořizovací náklady se pohybují od 20.000 do 150.000 Kč (záleží na velikosti hotelu, penzionu, střediska, dále na tom, jakou další funkčnost si zvolíte). Provozní náklady se pohybují od 300 Kč za měsíc.

Samozřejmostí jsou obrázkové galerie (spolupracujeme s profesionálními fotografy), sezonní nabídky, provozní a tiskové sestavy (přehled objednávek, přehled volných a obsazených pokojů, rozpis plateb za pokoje a služby, elektronická faktura, číselník hostů apod.), e-mailová upozornění na jednotlivé úkony (rezervace od zákazníka, platba apod.).

Celý systém je modulární a to včetně grafické nadstavby. Je velmi jednoduché měnit vzhled systému dle přání provozovatele. Administraci je možno provádět z libovolného webového prohlížeče odkudkoliv. Zákazník k rezervačnímu systému přistupuje skrze klasické webové rozhraní pomocí svého prohlížeče.

Dle přání zákazníka jsme schopni doplnit rezervační systém o rozhraní (oboustranné) pro výměnu dat mezi rezervačním systémem a Vaším účetním systémem.

Obrázek

Rezervační systémy najdou využití v mnoha oblastech a mezi nimi i například níže uvedené.

  • Hotely/Penziony
  • Restaurace
  • Půjčovny
  • Sportovní areály
  • Relaxační střediska
  • Vzdělávací zařízení
  • Kulturní zařízení
  • Zábavní centra