NABÍDKA PRO ŠKOLY, KULTURNÍ INSTITUCE A ÚŘADY

Printer-friendly versionSend by email

Nabízíme plnohodnotnou migraci informačních systémů pod operační systémy (aplikace samozřejmě nevyjímaje) s tzv. "nekomerční" GPL licencí.
Naší oblíbenou linuxovou distribucí je Ubuntu, nebráníme se samozřejmě jiným distribucím.
Migrace je samozřejmě vícefázová (servery, pracovní stanice, klientské stanice, aplikace) a je v souladu s metodikou pro zavádění otevřených alternativ programového vybavení na úřadech.
Veškeré projekty pak se zákazníky sdílíme (a řídíme) pomocí specializované aplikace na řízení projektů (Basecamp). Letáček o naší nabídce ziskejte zde.

Ukázkovou nabídku pro školy můžete stahovat zde.

Jednotlivé aplikační servery jsou vybaveny moduly PAM nebo adresářovou strukturou LDAP, která je vhodná pro navázání informačního systému školy (úřadu) k dalším informačním systémům, např. návaznost na e-infrastrukturu CESNET a jejím prostřednictvím poskytované služby.
 

E-infrastruktura CESNET

Tato e-infrastruktura je určena všem organizacím a subjektům zabývajícím se vědou, výzkumem, vzděláváním nebo kulturou. Podrobný popis podmínek pro připojení k vlastní e-infrastruktuře je uveden zde. Pro zástupce státních úřadů a kanceláří jistě nebude bez zajímavosti skutečnost, že tato e-infrastruktura má i vlastní monitoring a CSIRT team. Dále pak nabízí např. AntiSpam Gateway nebo záložní poštovní server. Podrobnější popis služeb e-infrastruktury naleznete též zde. Vaší pozornosti by neměla ujít ani služba eduID.cz, která poskytuje přístup k síťovým službám na základě ověřené síťové identity.

Naše nabídka pro školy, úřady a kulturní instituce zahrnuje tyto položky:

 
A samozřejmě, nabízíme též plnou podporu v oblasti kybernetické bezpečnosti.