Android - proč root?

Printer-friendly versionSend by email
Zde je několik důvodů proč podstoupit root proces (získání root práv k Android zařízení)

Můžete zlepšit rychlost a výdrž baterie

Vybíjí se vám baterie příliš rychle? Máte neustále strach, že se vám telefon vypne, než najdete nejbližší zásuvku? Pokud ano, může vám pomoci rootování telefonu. Zrychlí váš telefon nebo tablet a zlepší výdrž baterie. Můžete instalovat aplikace a vlastní ROM speciálně navržené pro zlepšení výkonu a prodloužení výdrže baterie.

Blokování reklam v libovolné aplikaci

Používání telefonu s každou chvíli vyskakujícími reklamami může být frustrující. Proto je rootování vašeho zařízení skvělým řešením, které vám pomůže zbavit se nechtěných reklam ve všech aplikacích a prohlížečích. Pokud nechcete ručně zadávat každý reklamní web, který potřebujete blokovat, můžete si nainstalovat aplikace na blokování reklam, jako je AdBlock nebo AdFree.

Užijte si skryté funkce

Využijte své zařízení Android naplno. Pouhým rootnutím telefonu získáte přístup k různým možnostem a funkcím. Budete moci používat svůj fotoaparát v režimech s vysokým FPS, chránit se před útoky ARP, DOS a MITM, stahovat aplikace, které nejsou dostupné ve vaší zemi, a další!

Nainstalujte nekompatibilní aplikace

Pokud narazíte na aplikace, které chcete nainstalovat, ale nejsou kompatibilní s vaším zařízením, rootování může pomoci i s tím. Některé aplikace jsou v některých oblastech nedostupné, ale po rootnutí vašeho zařízení budou všechna omezení odstraněna.

Bezdrátový tethering zdarma

Ve většině případů je tethering zablokován a odstraněn z telefonů Android. Je to proto, že operátoři chtějí, abyste si zakoupili samostatný tarif a zaplatili za více dat, abyste mohli používat tethering. Vyhněte se přehnaným výdajům, rootujte své zařízení ještě dnes a udělejte z něj mobilní hotspot!

Už žádný crapware a bloatware

Předinstalované bloatwarové aplikace zabírají pouze místo v telefonu a většinu z nich pravděpodobně nevyužijete. Rootování vašeho zařízení vám může pomoci zbavit se nechtěných aplikací a efektivně využít úložiště na vašem zařízení.

Nainstalujte si vlastní jádro

Co je to jádro? Jednoduše řečeno, jádro je to, co váš telefon používá ke komunikaci s vašimi aplikacemi – je to jádro systému. Jakmile bude vaše zařízení rootované, můžeme vám pomoci nainstalovat vlastní jádro.

Zálohujte vše

Přestože výchozí nástroje pro zálohování bez oprávnění root fungují dobře, nikdy nemůžete zálohovat všechna data na svém zařízení. Tady se hodí rootování. Zálohujte vše na svém zařízení, včetně systémových aplikací a jejich dat, kontaktních informací, historie zpráv a nastavení.

WebRTC Privacy / Leak Checker